ביטוח נסיעות לחול כולל סקי

ביטוח לחופשת סקי – כל מה שצריך לדעת.

חופשת סקי מטבעה הנה חופשה אשר כרוכה בסיכון גבוה יותר לפציעה לעומת חופשה רגילה משכך ביטוח הנסיעות חייב לכלול הרחבות אשר יכסו את הנוסע במקרה של פציעה כתוצאה מתאונת סקי, אילו הרחבות כדאי לרכוש? מה מכסה פוליסת ביטוח לחופשת סקי ומה היא אינה מכסה? האם יש הבדלים בין החברות השונות בכיסויי לביטוח סקי? ומהי העלות של הרחבה לביטוח סקי?  הכל במדריך הבא:

במה שונה ביטוח סקי מביטוח נסיעות רגיל?

ביטוח נסיעות רגיל אמנם מעניק כיסוי במקרה של פציעה אך חשוב להדגיש שהכיסוי מתייחס לפציעות ו/או תאונות אשר בהן המבוטח לא לקח סיכון מיוחד , לעומת זאת נוסע היוצא לחופשת סקי מלכתחילה מסכן את עצמו בפציעה וחברת הביטוח מחריגה כיסוי במצבים הללו בפוליסה הרגילה.

על מנת להיות מכוסה אם חלילה תקרה תאונה במהלך חופשת הסקי חייבים לרכוש הרחבה המתייחסת לכיסוי לספורט חורף , ההרחבה מחושבת בדר”כ לפי יום גלישה (לא חייבים לכסות את כל ימי הטיול אלא את ימי הגלישה בפועל) ומתווספת לפוליסה הבסיסית.

אילו הרחבות כדאי לרכוש בביטוח סקי?

ההרחבה לספורט חורף תכסה כאמור במקרה פציעה כתוצאה מפעילות זאת , אך ישנן הרחבות נוספות אשר עשויות להיות קשורות לסקי , כך בחלק מהחברות אם רוכשים הרחבה לכיסוי כבודה (מטען)  יש התייחסות גם לציוד הסקי במקרה שהתעכב, לא הגיע או אפילו נגנב. מכיוון שאתרי סקי הם מבודדים מטבעם מומלץ מאוד לרכוש גם הרחבה של איתור וחילוץ. יש חברות בהן קיים אפילו כיסוי במקרה של סגירה של אתר הגלישה או במקרים שאין שלג מספיק לגלישה באתר הסקי- כך שמומלץ מאוד להשוות את הכיסוי ולבחור את החברה המבטחת גם על פי פרמטרים אלו.

מה לא מכוסה בביטוח סקי?

נוסע אשר יוצא לסקי ורוכש כיסוי לספורט חורף , יכוסה במקרה של פציעה כתוצאה מגלישה אך חשבו להדגיש כי בכיסוי מתייחס לגלישה במסלולים המוגדרים בלבד ועמידה בתנאי אתר הסקי, במידה וגולשים “אוף פיסט” לא יהיה כיסוי באף אחת מהחברות ואף מודגש בחריגים בפוליסה, מי שבכל זאת מעוניין בכיסוי מסוג זה יוכל למצא פתרון בחברות זרות המבטחות  “אוף פיסט” אך עדיין מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחול ישראלי כיוון שבמקרה של הטסה רפואית לא יהיה פתרון בביטוח ע”י חברה זרה.

כמה עולה ביטוח סקי?

ביטוח לחופשת סקי מורכב מכיסוי בסיסי ומהרחבות המתייחסות לסקי, עלות הרחבה לספורט חורף משתנה בין חברות הביטוח השונות אך מחירה נע באיזור 7$  ליום המתווספים לפוליסה הבסיסית, כפי שצויין כבר, את ההרחבה ניתן לרכוש לימים הספציפיים בהם עושים סקי ולא חייבים לרכוש את ההרחבה לכל החופשה, כך למשל ביום בו מגיעים והיום בו עוזבים   בדר”כ לא נדרש לרכוש את ההרחבה כיוון שבימים הללו לא מבוצעת פעילות ספורט חורף.

אם הנך מתכנן חופשת סקי, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטיך על מנת שנמצא עבורך את החבילה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורך, כך תוכל להתרכז בספורט שאתה כל כך אוהב ולהרגיש שאתה מכוסה מכל תאונה שלא תבוא.

תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור ?