ביטוח נסיעות לחו”ל – השוואת מחירים ורכישה

השוואה ורכישה און ליין ב-4 שלבים

ארבעה שלבים פשוטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

1

ציינו גילאי הנוסעים

הוסף נוסע

בחרו את גילאי הנוסעים

2

לאן נוסעים?

*סמנו את יעדי הנסיעה

3

סמנו תאריכי יציאה וחזרה

*סמנו תאריכי מהארץ וחזרה לארץ

4

סמנו הרחבות

*סמנו תוספות ופעילויות

ידוע לי כי שימוש במחשבון הוא על דעת המשתמש בלבד.

התעריפים הקובעים הם אלו המופיעים באתר חברות הביטוח ועשויים להתעדכן מעת לעת.

שאלות נפוצות

כיצד להשוות ביטוחי נסיעות לחו“ל?
אילו הרחבות צריך לקחת בביטוח נסיעות לחו“ל?
מה זה כיסוי מקיף לקורונה בביטוח נסיעות לחו“ל?
ביטוח לגניבת טלפון נייד בחו“ל ,האם כדאי?
ביטוח נסיעות לארה“ב, באיזו חברה הכי משתלם?
ביטוח נסיעות לסיני, מה כדאי לדעת לפני שמשווים?
ביטוח נסיעות לחו“ל לאנשים מבוגרים ,עד איזה גיל ניתן?
האם ניתן לעשות ביטוח נסיעות לחו“ל לחולים בסרטן?
ביטוח לחו“ל לנשים בהריון, עד איזה שבוע ניתן לעשות?
מדוע יש הבדלי מחיר בביטוח נסיעות לחו“ל?
ביטוח נסיעות לחו“ל ללא מחוסנים, באיזו חברה ניתן לעשות?
מה כולל ביטוח לביטול טיסה?
כיצד להשוות ביטוחי נסיעות לחו“ל?

ביטוח נסיעות לחו”ל בבסיסו הוא ביטוח חירום, הכיסויים הבסיסי בכל חברה כולל הוצאות רפואיות עד גבולות אחריות כמעט בלתי מוגבלים,
מעבר לכיסוי הביסי קיימות הרחבות שניתן לרכוש בתשלום חלקן אנו ממליצים להוסיף לכל נסיעה(ביטול קיצור נסיעה, כיסוי קורונה,כבודה)
שאר ההרחבות בהתאם לאופי הנסיעה מעבר לסוגיית המחיר כדאי לקחת בחשבון את קלות התפעול של הפוליסה במקרה תביעה ודירוג השירות, כמו”כ כדאי לבדוק באילו חברות ישנה השתתפות עצמית בתביעות ובאילו כיסויים.

אילו הרחבות צריך לקחת בביטוח נסיעות לחו“ל?

ההרחבות מעבר לכיסוי הבסיסי המומלצות לרכישה בכל נסיעה הן כיסוי כבודה, ביטול וקיצור נסיעה מסיבות רפואיות, וכיסוי קורונה פיצוי בגין הוצאות נוספות בבידוד.
כמובן במידה והטיול הוא בעל אופי אחר , אתגרי , ספורט חורף (סקי) או רכב שכור, מומלץ לקחת את ההרחבות המתאימות.

מה זה כיסוי מקיף לקורונה בביטוח נסיעות לחו“ל?
כאשר מדובר בקורונה כדאי לדעת כי ההוצאות הרפואיות הקשורות גם לקורונה מכוסות בפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל בסיסית בדומה לכל מחלה ולא נדרשת כל תוספת או הרחבה.
הכיסוי הנוסף לקורונה מתייחס להפסדים כספיים בלבד הנובעים מבידוד  לפני היציאה מהארץ (הפסד כרטיס טיסה והוצאות שהיה) או לפני החזרה מהארץ (שינוי כרטיס טיסה) הארכת שהות מלון ולינה.
ישנם הבדלים בתקרות הכיסוי בין החברות כמו גם במחיר ליום עבור הכיסוי, בחלק מהחברות המחיר מוגבל לכל התקופה ובחלקן מחושב יומית ללא קשר למספר הימים.
כדאי לציין כי בכל החברות במידה ומדובר בסגר כללי הכולל סגירת שמיים אין פיצוי בפוליסה והפיצוי הוא מחברת התעופה.
במידה ומדובר בבידוד בשל חשש ולא כתוצאה מכך שהנוסע מאומת הכיסוי הוא לכרטיס הטיסה בלבד לפני היציאה מהארץ.
ביטוח לגניבת טלפון נייד בחו“ל ,האם כדאי?
ישנה אפשרות לרכוש הרחבה לכיסוי בגין גניבת מכשיר נייד, העלות משתנה ונעה בין 1 דולר ליום עד 1.6 ליום בחלק מהחברות, כאשר במקרה תביעה יידרש המבוטח להציג קבלות רכישה והפיצוי עד התקרה כולל השתתפות עצמית וניכוי פחת, כך שלדעתנו ההרחבה הנ”ל הינה מיותרת, הגם שרוב האנשים אינם מבטחים את הטלפון שלהם כנגד גניבה בארץ , כך שהכלל הוא שאם אין סיכון עודף אנו ממליצים שלא לרכוש את ההרחבה.
ביטוח נסיעות לארה“ב, באיזו חברה הכי משתלם?

העלות של ביטוח נסיעות לארה”ב הינו יקר יותר מביטוח נסיעות ליעדים אחרים , מהסיבה הפשוטה שההוצאות הרפואיות בארה”ב יקרות בצורה משמעותית משאר מדינות העולם.
פועל יוצא של האמור לעיל חברות הביטוח דורשות כתנאי סף חיסון מלא על פי הוראות משרד הבריאות כדי לבצע ביטוח לארה”ב זאת בניגוד למדינות אחרות בהן אין הכרח.
מבין החברות המומלצות מגדל מציגה את התעריף האטרקטיבי ביותר 
 בביטוח לארה”ב , הדבר בא לידי ביטוי במיוחד כאשר מדובר בביטוח למשפחה לתקופה ממושכת.

ביטוח נסיעות לסיני, מה כדאי לדעת לפני שמשווים?
ביטוח לסיני אינו שונה מביטוח ליעד אחר מבחינת התעריף והכיסויים, אך בכל זאת ישנם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון במיוחד בנושא ההרחבות בפוליסה.
כיוון שאין מדובר בטיסה, הרחבה  של ביטול קיצור נסיעה הנה מיותרת , כמו גם כיסוי כבודה שבדר”כ נמצאת תמיד ליד הנוסע.
רבים נוטים לא לקחת בחשבון שצלילה חופשית אפילו חובבנית מוגדרת כספורט אתגרי ויש לה כיסוי מלא במידה ונרכשה ההרחבה.
גם בביטוח לסיני אנו ממליצים להתייעץ איתנו בטרם הנסיעה ולבחון אילו כיסויים נדרשים ואילו מיותרים.
ביטוח נסיעות לחו“ל לאנשים מבוגרים ,עד איזה גיל ניתן?
כעיקרון ניתן כיום לבטח נסיעה לחו”ל כמעט בכל גיל , כמובן שלמצב הרפואי השפעה משמעותית מאוד על מחיר ביטוח נסיעות לחו”ל, בחלק מהחברות מגיל מסוים דורשים בכל מקרה מסמכים רפואיים המעידים על מצב יציב.
ככלל אם לא אין מחלה פעילה ולא הייתה החמרה רפואית בחודשים שקדמו לנסיעה לחו”ל ניתן לבצע ביטוח נסיעות לחו”ל אפילו ללא מסמכים רפואיים בחלק מהחברות (חיתום אוטומטי).
ישנן חברות אשר לוקחות תוספת רפואית מובנית מגיל מסוים גם אם מצב רפואי תקין לחלוטין, לכן בגילאים מבוגרים אנו ממליצים לבדוק טוב באיזו חברת ביטוח לבצע ביטוח נסיעות לחו”ל, אם אינך בטוח תוכל להתייעץ איתנו ונמליץ לך על הכיסוי המקיף והמשתלם עבורך .
האם ניתן לעשות ביטוח נסיעות לחו“ל לחולים בסרטן?
כאשר מדובר על אנשים חולים עם מחלה פעילה, חברת הביטוח במקרים מסוימים תאפשר לבצע ביטוח נסיעות לחו”ל אך תדרוש מסמכים מרופא מומחה המתייחס למצב יציב ומצהיר כי אין מניעה לטוס לחו”ל.
הסיכוי לביטוח נסיעות לחול לאנשים חולים הינו מוגבל מאוד מבחינת תקרות הכיסוי שחברת הביטוח מעניקה, לכן מומלץ מאוד לבצע השוואה מקצועית בין מספר חברות.
החיתום לביטוח נסיעות לחו”ל לאנשים חולים הינו מורכב מאוד ודורש מקצועיות והיכרות עם החברות השונות , לכן אנו ממליצים להיעזר באיש מקצוע בבחירת ביטוח נסיעות לחו”ל במיוחד במצבים מורכבים אלו.
ביטוח לחו“ל לנשים בהריון, עד איזה שבוע ניתן לעשות?
ככלל ניתן לבצע ביטוח נסיעות לחו”ל לנשים בהריון ככל שמדובר בהריון תקין עד שבוע 32 כולל החזרה ארצה, בכל מקרה סכום הכיסוי לסיבוכי הריון הינו נמוך התקרות הכיסוי בפוליסה בצורה משמעותית.
לא ניתן לבצע ביטוח נסיעות לחו”ל במידה ובתאריך החזרה ארצה הנוסעת תעבור שבוע 32.
מדוע יש הבדלי מחיר בביטוח נסיעות לחו“ל?
לכל חברה תעריפון שונה, תעריפי הבסיס לפי גילאים משתנים מחברה לחברה, כמו גם התוספות הרפואיות בהתאם למצבו הרפואי של המבוטח .
ישנן חברות שגובות תעריף יומי לגבי הרחבות מסוימות ללא קשר למספר הימים וישנן חברות בהן התעריף הכולל מוגבל לנסיעה.
חברה שנראית יקרה בנתוני נסיעה מסויימת עשויה דווקא  להיות זולה בנתונים שונים כגון משך נסיעה, גילאי הנוסעים והרחבות מסוימות.
כדאי לזכור כי המחשבון באתר מעניק תמונה השוואה כללית לגבי מחיר ביטוח נסיעות לחו”ל אך התרעריף הקובע הוא התעריף המופיע בחברת הביטוח ולוקח בחשבון את כלל המשתנים.
ביטוח נסיעות לחו“ל ללא מחוסנים, באיזו חברה ניתן לעשות?
ישנן חברות ביטוח אשר לא מבטחות ביטוח נסיעות לחו”ל לאנשים לא מחוסנים או כאלה שאינם בעלי תו ירוק בתוקף ללא קשר ליעד הנסיעה.
יחד עם זאת רוב החברות מאפשרות לבצע ביטוח נסיעות לחו”ל גם ללא מחוסנים כאשר מדובר ביעדים שאינם ארה”ב.
אין כיום אף חברת ביטוח ישראלית שמבטחת בביטוח נסיעות לחו”ל לארה”ב כאלה שלא התחסנו או אינם בעלי תו ירוק בתוקף , וזאת מהסיבה שעלויות הוצאות רפואיות בארה”ב הן מהגבוהות בעולם.
לא ניתן להחריג כיסוי לקורונה מפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל כיוון שבמקרה חלילה של מחלה יש לה השפעות מורחבות מאוד ועל כן לא ניתן להחריג.
מה כולל ביטוח לביטול טיסה?
ביטוח לביטול טיסה או בשמו המלא ביטול טיסה מכל סיבה, כולל פיצוי כספי עד 80% מגובה עלות כרטיס הטיסה במידה והנוסע ביטל את טיסתו מכל סיבה.
בעבר היה ניתן להוסיף הוצאות שהיה (מלון וכו) אך כיום ניתן לבטח ביטול טיסה בלבד , חשוב לציין כי גם כיסוי ביטול טיסה מושהה בשלב זה עד הודעה חדשה והוא צפוי לחזור בחודשים הבאים.
רכישה של ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה חייבת להיעשות סמוך מאוד למועד רכישת הכרטיס בדר”כ עד שבועיים מרכישת הכרטיס לאחר מכן לא ניתן לרכוש.
מחיר ביטוח לביטול טיסה משתנה בהתאם לחברת התעופה ולסוג הכרטיס , כאשר ככל שיש החזר מסוים מחברת התעופה מחיר הביטוח יהיה זול יותר ובמידה ואין החזר מחיר הביטוח עשוי להגיע לכ 12% מעלות הכרטיס.
תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור ?