ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה-רכישה און ליין!

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה- מה זה?

כל אדם אשר רוכש כרטיס טיסה בין אם מדובר בנסיעת עסקים או בטיול משפחתי מצפה כשיגיע הרגע לממש את הכרטיס אשר רכש, אך מה קורה אם המציאות אינה מאפשרת לו מסיבות אשר תלויות בו או במשפחתו , כיצד יוכל להבטיח כי הכסף ששילם עבור כרטיס הטיסה  לא יילך לאיבוד במידה ויבטל את נסיעתו במיוחד במציאות המשתנה בה אנו נמצאים?

לרכישת ביטוח ביטול טיסה לחץ כאן 

איזה ביטול נסיעה מכוסה בפוליסה הרגילה ואיזה לא?

במידה וביטול הנסיעה נגרם עקב מצב רפואי של הנוסע או בן משפחתו, כתוצאה ממצב שלא היה ידוע קודם או החמרה במצב רפואי קיים לאחר הקבלה לביטוח , הכיסוי בפוליסה הרגילה מאפשר קבלת החזר בגים טיסה והוצאות שהייה עד גבולות האחריות בהתאם לחבילה הנרכשת, אך במקרה והביטול נעשה ביוזמת הנוסע ואינו נגרם מסיבה רפואית, כדי לקבל החזר יש צורך לרכוש ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה.

מתי אפשר לרכוש ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה?

כיוון שתנאי הביטוח מאפשרים ביטול והחסר מכל סיבה פשוטו כמשמעו , חברות הביטוח מאפשרות רכישה של כיסוי זה סמוך למועד רכישת הכרטיס בלבד- כאשר המקסימום הוא עד 7 ימים ממועד רכישת הכרטיס.
ההיגיון הוא שבמועד הרכישה כל אדם מתכנן לנסוע, אך כדי שלא יווצר מצב שאדם רוכש את הביטוח רק לאחר שהחליט לבטל ההגבלה לרכישת הכיסוי היא סמוך למועד רכישת הכרטיסים.

מהם גבולות הכיסוי של ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה?

בדר”כ חברות הביטוח מגבילות את סכום הביטול כולל טיסות ושהייה בכ- 20 אלף דולר לכל נוסע , עם השתתפות עצמית של 20% , אך חשוב לציין כי כאשר מדובר בטיול בו יש טיסות המשך , ברגע שהנוסע יצא מגבולות הארץ ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה מתבטל , כך שגם אם יבטל את טיסות ההמשך הכיסוי כבר אינו בתוקף ברגע שיצא את גבולות הארץ.

מה העלות של ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה?

עלות ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה נגזרת מהסכום אותו רוצים לבטח הכולל את עלות הטיסה והוצאות שהייה וכו’ , בדר”כ מדובר בעלות של12%-6%  מהסכום המבוטח (תלוי בסכום ההחזר מחברת התעופה) , בתקופות מסויימות בהן יש חשש גדול מביטולים כמו בתחילת משבר הקורונה, חברות הביטוח העלו את התעריף עד עצירה מלאה של מכירת הכיסוי ללקוחות חדשים .

האם כל החברות מציעות ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה?

למעשה רוב חברות הביטוח אינן מציעות כיסוי זה, בעיקר בגלל הבעייתיות בניצול הכיסוי , ישנן 3 חברות כיום (להוציא תקופת משבר הקורונה) אשר אפשרו רכישת הכיסוי כיום רק חברה אחת מציעה את הכיסוי , אם רכשת כרטיס בימים האחרונים ואתה מעוניין לרכוש ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה תוכל להיכנס ללינק מטה ולרכוש דיגיטלית כיסי ביטול נסיעה מכל סיבה.

לרכישת ביטוח ביטול טיסה לחץ כאן 

תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור ?