ביטוח נסיעות לחו”ל פספורטכארד – רכישה און ליין!

ביטוח נסיעות לחו”ל של פספורטכארד- איך זה עובד?

ביטוח נסיעות לחו”ל מבית פספורטכארד נחשב כיום למוביל בתחום ביטוחי נסיעות לחו”ל, סכומי הכיסוי הם מהגבוהים הקיימים בשוק , כמו גם מערך השירות והתביעות אשר זמין 24/7  ומפעיל חדר רופאים באופן רציף לטובת המבוטחים אשר שוהים בחו”ל.

כאשר מבוטח מגיע למצב בו הוא צריך להפעיל את הביטוח בחו”ל הדבר האחרון שהוא רוצה להתעסק בו זה בקבלות והחזרים ובירוקרטיה של טפסים, לשם כך לפספורטכארד יש פתרון ייחודי והוא כרטיס אשראי ייעודי נטען אותו מקל כל מבוטח או שאם הוא כבר בוטח בעבר אז יש צורך רק להפעיל את הכרטיס ומרגע זה במקרה תביעה כל מה שיידרש הוא להטעין את הכרטיס באמצעות האפליקציה ולשלם לנותן השירות באותה מדינה, פשוט כמו שזה נשמע.

לצפיה בתנאי הפוליסה המלאה לחץ כאן.

 

היכן מקבלים את כרטיס passporcard  לפני הנסיעה?

בין אם רכשתם ביטוח נסיעות פספורטכארד בפעם הראשונה או שיש בידכם כרטיס והוא אבד, תוכלו לאסוף את הכרטיס החדש בעמדה הקבועה של פספורטכארד  בנתב”ג טרמינל 3 שרוול D .

לקוחות אשר רכשו לראשונה פוליסת ביטוח של פספורטכארד ואין בידיהם כרטיס מנסיעות קודמות יוכלו לאסוף את הכרטיס גם מעמדות הקיימות בסניפי רשת be נבחרים מבית שופרסל- לרשימת הסניפים ניתן להכנס לקישור: https://www.passportcard.co.il/common-article/Be-PassportCard

חשוב להדגיש כי איסוף כרטיס מסניפי be אינו תקף לגבי לקוחות אשר איבדו את הכרטיס שהיה ברשותם, ואלה יוכלו לאסוף כרטיס חדש רק מעמדת פספורטכארד בטרמינל 3 .

 

אם כבר קיבלתם בעבר את כרטיס פספורטקארד ברגע שרכשתם את הפוליסה לנסיעה הבאה ניתן להשתמש בכרטיס שכבר נמצא ברשותכם.

חשוב לציין כי גם אם הכרטיס אינו בידיכם או שאיבדתם אותו  אתם עדיין מכוסים , כל שניתן לתבוע החזרים כנגד מסמכים עם חזרתכם, במידה ומדובר בתביעות מורכבות בחו”ל , הטיפול מתבצע באמצעות המוקד הטלפוני של פספורטכארד הפעיל 24 שעות ביממה .

אפליקציית passportcard pocket  הפעלת ביטוח נסיעות בחו”ל בלחיצת כפתור.

רכשת ביטוח נסיעות לחו”ל פספורטכארד? אנו ממליצים לך להוריד את אפליקציית passportcard pocket  למכשיר הנייד אשר זמנה בחנות האפליקציות.
באמצעות האפליקציה ניתן להטעין את כרטיס פספורטקארד בלחיצת כפתור , כמו’כ ליצור קשר עם מוקדי השירות , לעדכן פרטים, להאריך את הביטוח במידת הצורך, ולקבל מידע והכוונה לנותני שירות במדינת היעד.
אפליקציית passportcard pocket  משלימה את השירות כך שביחד עם כרטיס פספורטכארד מעניקה לך ראש שקט בחו”ל גם במקרה ותידרש להפעיל את הפוליסה הכל בקלות במהירות וביעילות.

להורדת אפליקציית passportcard pocket  לחץ כאן .

איך מתקשרים מחו”ל למוקד פספורטכארד?

מוקד פספורטכארד פעיל 24/7 מכל טלפון במספר 9912* בנוסף אם ברצונכם לבצע שיחת חינם מטלפון נייח בלבד מצ”ב מטה רשימת מספרי החיוג לפי מדינה,
ניתן כמובן גם לפנות באמצעות אפליקציית paspportcard pockcet
או באמצעות ה- skype.

הרחבת מקיף קורונה בכיסוי ביטוח נסיעות לחו”ל פספורטקארד 

בעקבות משבר קורונה , נוספו כיסויים יחודיים לביטוח הנסיעות לחו”ל של פספורטקארד על מנת לצמצם את הנזקים אשר עשויים להיגרם במקרה של הידבקות בקורונה או הפסד כספי כתוצאה מסגרים , בידודים וכו’.

כמובן שבמסגרת הרחבת קורונה, כל טיפול רפואי אשר נדרש כתוצאה מהדבקות מכוסה במסגרת הכיסוי הרפואי בפוליסה , ללא השתתפות עצמית בשימוש בכרטיס passportcard.

בישראל

 • כיסוי להפסדים בגין ביטול הנסיעה במקרה של אבחנה חיובית בקורונה טרם הנסיעה
 • כיסוי להפסד כרטיס הטיסה במקרה של בידוד בישראל- בהתאם לתנאי הפוליסה

בחו”ל

 • כיסוי להפסד הוצאות הנסיעה עקב בידוד בחו”ל- כיסוי להוצאות בגין שהות נוספת בחו”ל מעבר לתקופת הביטוח
 • השתתפות בהוצאות לשינוי כרטיס טיסה עקב סגר בחו”ל

אילו הרחבות מומלץ להוסיף לפוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל פספורטכארד?

הפוליסה הבסיסית אמנם מכסה אירועי בריאות מהקלים ביותר כגון ביקור אצל רופא ורכישת תרופות מרשם ועד חלילה מקרים מורכבים יותר של אשפוז ועד פרוצדורות מורכבות יותר.
גם אם הטיול אשר תכננתם אינו כולל סיכונים מיוחדים ישנן הרחבות עליהן לא היינו ממליצים לוותר.

ביטול וקיצור נסיעה עקב מצב רפואי– הרחבה זאת מאפשרת לקבל פיצוי במקרה בו יאלץ המבוטח לבטל את נסיעותו עקב מצב רפואי שלו או של בן משפחה קרוב, או אם כבר נסע לקצר את נסיעותו מסיבות דומות.

כיסוי כבודה- כיסוי זה מעניק פיצוי בגין איחור בהגעת כבודה ועד פיצוי מלא במקרה של גניבה או אבדן הכבודה.

ספורט אתגרי-רבים מן הנוסעים לחו”ל חושבים כי אין להם צורך בכיסוי זה כיוון שאינם מתכוונים לבצע פעילות אקסטרים, חשוב להדגיש כי פעילות כגון רכיבה על סוסים או טיול ג’יפים נחשבות אף הן לספורט אתגרי ובמקרה של פציעה חלילה בפעילויות הללו לא יהיה כיסוי אם לא נרכש ההרחבה, הכלל הוא אם אינך בטוח אם בכוונתך לבצע פעילות ספורט אתגרי עדיף לרכוש את הכיסוי וזאת מהסיבה שלא ניתן לבצע הוספת כיסוי לאחר יציאה מהארץ.

 

לסיכום, התאמה ורכישה של ביטוח נסיעות לחו”ל כדאי לבצע באמצעות סוכן מורשה ומנוסה בתחום אם הנך לקראת נסיעה אנו מזמינים אותך להשאיר פרטיך ונתאים עבורך את הכיסוי הרלוונטי עבורך.

 

 

מה מכסה ביטוח נסיעות לחו”ל פספורטכארד?

 • גבול אחריות לכיסוי הוצאות רפואיות  – 5,000,000$.
 • כיסוי הטסה רפואית לישראל – ללא השתתפות עצמית.
 • כיסוי הוצאות רפואיות ללא אשפוז, לרבות בדיקות רפואיות, אבחון מקצועי ותרופות – ללא השתתפות עצמית.
 • הטבה רפואית לישראל
 • הוצאות רפאויות שלא בעת אשפוז
 • החזר הוצאות בגין שהות בחו”ל מעבר לתקופת הביטוח – 100 דולר ליום עבור מלון, 1,500$ לכרטיס טיסה למבוטח, 1,000$ למלווה, השתתפות עצמית 50$.
 • כיסוי מיוחד לנשים בהריון עד שבוע 12 כלול בגבול האחריות, ללא השתתפות עצמית, כל עוד משלמים באמצעות כרטיס PassportCard.
 • כיסוי הוצאות נסיעה של מלווה מישראל – מלון, כרטיס טיסה, נסיעות בתחבורה ציבורית וכדומה, השתתפות עצמית 50$.
 • פינוי אווירי לבי”ח קרוב ללא השתתות עצמית
 • כיסוי מלא הטספת גופה- ללא השתתפות עצמית
 • איתור חיפוש וחילוץ – עד סכום של 250,000$ ללא השתתפות עצמית
 • חבות כלפי צד שלישי עד 100,000$  השתתפות עצמית 50$.

אפשרויות הרחבה לבחירה בתשלום ביטוח נסיעות לחו”ל פספורטכארד?

 • כבודה עד 2,500$, השתתפות עצמית 50$.
 • ביטול או קיצור נסיעה, גבול האחריות 4,000-8,000$, השתתפות עצמית בגובה 50$.
 • כיסוי הוצאות בגין החמרה של מצב רפואי קיים,  גבול האחריות עד 350,000$, ללא השתתפות עצמית
 • הרחבה לכיסוי הריון עד שבוע 32 עד 250,000$, ללא השתתפות עצמית
 • ספורט אתגרי בגבולות אחריות 2,500,000$, ללא השתתפות עצמית
 • ספורט חורף כלול בגבול אחריות 2,500,000$, ללא השתתפות עצמית.
 • כיסוי פעילויות ספורט ותחרויות בחו”ל, עד 20,000$, ללא השתתפות עצמית.
 • הרחבה לגניבת טלפון נייד בחו”ל, עד 800$ למכשיר ו-75% לאביזרים נלווים, השתתפות עצמית עד 100$ למכשיר
 • הרחבה לגניבת מצלמה, מחשב נייד או טאבלט, אפשר לבחור כיסוי בגובה750, 1500 או 2,000 דולר
 • ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור, עד 1,500$, השתתפות עצמית עד 50% לאירוע
 • פיצוי בגין מוות או נכות כתוצאה מתאונה, עד 30,000$ לגילאי 18-67, בשאר הגילאים גבול האחריות עד 15,000$, ללא השתתפות עצמית

מחיר ביטוח נסיעות לחו”ל פספורטכארד .

מחיר ביטוח נסיעות לחול פספורטקארד תלוי בגיל המבוטח ובתקופת הביטוח, מחיר הביטוח הבסיסי הוא יומי ועליו ניתן כמובן להוסיף הרחבות לבחירה בהתאם לאופי הנסיעה.

מצ”ב מטה דוגמא למחיר יומי בסיסי  לביטוח נסיעות לחו”ל פספורטקארד ומחיר לתוספת כיסוי קורונה .

*המחירים נלקחו מחברת פספורטכארד ונתונים לשינוי ע”י החברה בהתאם לתנאי התחרות בשוק, ובכל מקרה מומלץ לברר האם המחיר הינו עדכני.

השוואת מחירים ביטוח נסיעות לחו”ל.

כמו בכל שירות גם בביטוח נסיעות לחו”ל לקוחות רבים נוטים לקבל החלטה על בסיס השוואת מחירים ולבחור בפוליסה בה התעריף הוא הזול ביותר .
כאשר מדובר בביטוח נסיעות לחו”ל ההבדלים במחיר בין החברות אינם משמעותיים ועשויים להתבטא בשקלים בודדים ליום למבוטח, בוודאי עלות שולית ביחס לביטוחים אחרים בהם כל אזרח ממוצע מחזיק, לכן אנו ממליצים לא להחליט על בסיס מחיר בלבד.
בחלק מהפוליסות בדר”כ הזולות שבניהן קיים מנגנון של תשלום השתתפות עצמית במקרה של תביעה שעשוי להגיע לכ- 50 דולר לכל תביעה  מה שהופך את אותה פוליסה ליקרה מכולן במקרה של תביעה.
נושא חשוב לא פחות אותו יש לקחת בחשבון הוא  השירות , כאשר כאן נעדיף כמובן חברות בהן אין צורך להתעסק בטפסים מסורבלים באמצע טיול בחו”ל וכאלה בהן  ניתן לקבל החזר מהיר.

תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור ?