ניתוח תיק פנסיוני

ניתוח תיק פנסיוני- הבדיקה שעשויה להגדיל את הפנסיה שלך

רבים מאיתנו עוברים מקומות עבודה במהלך השנים וגוררים אתנו תכניות ממעסיקים שונים, חלקן וותיקות יותר בעלות מאפיינים יחודיים, את חלקנו אף הזהירו לא לגעת בתכניות ישנות מחשש לאיבוד זכויות, אנו אמנם יודעים לשאול מהו דמי הניהול בכל מוצר, ולהתמקח איפה שלדעתנו נשמע יקר, אך האם רובינו יודעים לנתח את העלויות הנסתרות בתכניות השונות, האם אנו יודעים את ההבדל בין מוצר למוצר ברמת הכיסויים ואיך כל זה קשור לגובה הקצבה אשר נקבל בפרישה?

בדיוק למטרות הללו אנו מבצעים את ניתוח תיק הפנסיוני, ועדיף מוקדם ככל שניתן ממועד הפרישה כאשר בזמן זה יש עדיין מרווח תיקון אפקטיבי.

כיצד מבוצע ניתוח תיק פנסיוני?

השימוש העיקרי הוא בפלטפורמת המסלקה הפנסיונית של משרד האוצר שאמנם פתוחה לכל חוסך, אך המידע המתקבל ממנה כרוך בתשלום ומגיע בצורה גולמית שאינה ניתנת להבנה לכל חוסך וחשוב מכך אינה מאפשרת קבלת החלטות לחוסך הממוצע.

אנו מבצעים משיכה של הנתונים מהמסלקה הפנסיונית מכל הגופים , בין אם מדובר בתכניות פעילות או כאלה שאינן פעילות מהעבר, מכניסים את החומר למערכות תומכות החלטה ומציגים בפני החוסך המלצות לפעולה אשר אם יחליט יוכל ליישם באמצעותנו.

אילו פעולות אפשר לעשות באמצעות ניתוח תיק פנסיוני?

אחת הפעולות אותה רבים מהחוסכים מבקשים היא איחוד של תכניות פעילות עם תכניות לא פעילות מהעבר, ברור כי הדבר לא תמיד מתאפשר וגם אם כן הוא לא תמיד כדאי , אך במידה וכן הפעולה עשויה לתרום מעבר לסדר בתיק הפנסיוני חסכון בתשלום עמלות על פני השנים אשר עשוי לתרום לתמונת החסכון בפרישה.

בדיקת הכיסויים הביטוחיים והתאמתם לצרכי המבוטח בתכניות הפנסיוניות היא אחת מהפעולות אשר עשויות להשפיע באופן דרמטי על החסכון הפנסיוני, לא הרבה מודעים לכך כיוון שהכסף לא יוצא ישירות מהכיס אך כאן בעצם טמונה הבעיה המרכזית, אנו שופכים אור על העלויות הנסתרות ומציעים חלופות תוך שמירה על הכיסוי הביטוחי אך מנגד הוזלת עלותו.

ישנם חוסכים אשר מעוניינים לבדוק אפשרויות משיכה או הלוואה מחסכונות פנסיוניים קיימים, גם בנושא זה נדרשת התערבות של איש מקצוע הן בבחינת התנאים המוצעים בחברות השונות בנושא הלוואות, ובחינת תכניות מהן ניתן למשוך כספים ללא פגיעה ותשלום קנסות יקרים.

אנו מזמינים אותך להצטרף למאות לקוחות שכבר ביצעו באמצעותנו ניתוח לתיק הפנסיוני שלהם והצליחו לשפר באמצעות כך את הקצבה החזויה לגיל הפרישה, החלטות לפרישה כדאי לקבל מוקדם ככל האפשר.

תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור ?