ניהול תיק השקעות

אם צברתם סכום כסף פנוי בסדר גודל של חצי מיליון ₪ לפחות, והנכם מעוניינים להפיק ממנו את המקסימום, ניהול תיק השקעות אישי הוא הפתרון המומלץ עבורכם.
חשוב לדעת, כי הכסף עצמו מושקע בחשבון הבנק שלכם, כאשר ניהול תיק השקעות אישי מתבצע באמצעות בית ההשקעות שנבחר. בכל עת תוכלו לצפות בתיק ההשקעות המנוהל שלכם באתר האינטרנט של הבנק, וכן תקבלו  דיווח רבעוני המפרט את הפעילות בתיק אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה הקשורה לתחום ניהול תיק השקעות אישי לרבות מסלולי ההשקעה, שינויים והתאמות ככל שיידרשו בהתאם לביצועי השוק והתיק.

 כיצד לבחור מי החברה בשביל ניהול תיק השקעות אישי?

בחירת מנהל תיקים לניהול כספינו היא בהחלט בחירה לא פשוטה. קיבצנו למענכם דגשים שיעזרו לכם בבחירה הנכונה:

  • ניסיון וותק – בשוק ההון הניסיון האישי והוותק של מנהל התיקים הינו בעל חשיבות רבה. לפיכך, תמיד חשוב לברר ולבדוק מיהו מנהל התיק האישי שלך, כאשר רצוי שהניסיון והוותק של מנהלי ההשקעות יהיה רב כאשר מנהל התיקים הוא בעל ניסיון רב בניהול תיק השקעות אישי כך אפשר לדעת שתיק ההשקעות ביידים טובות.
  • ביצועים – יש לבחון את ביצועי מנהל תיק ההשקעות לאורך זמן ארוך ולא להסתנוור מביצועים יוצאי דופן, לחיוב או לשלילה, בטווח הקצר. חשוב להסתכל כיצד בית ההשקעות התנהל בעתות משבר והאם התשואות שלו היו נמוכות או גבוהות מתשואות השוק. יחד עם זאת, חשוב להבין שביצועי העבר אמנם מעניקים הערכה למיקצועיות הגוף אך אינם מבטיחים לנו דבר לגבי תשואות העתיד. ניהול תיק השקעות אישי הוא תהליך ולכן יש להיות סובלני אך לבדוק את מצב התיק מעתה לעתה.
  • יחס ושירות – חברה בה נרצה שכספינו ינוהל שמה דגש לקשר עם הלקוח ומעניקה שירות ויחס אישי לכל לקוח באשר הוא. אנו נוודא כי לכם כלקוחותינו יהיה מענה ראוי לפניותיכם בכל נושא המתקשר על ניהול תיק השקעות שלכם.
  • עלויות- יש לבדוק את כל העלויות הקיימות עבור ניהול תיק השקעות אישי. העלויות הקיימות הינן: דמי הניהול, עלות בגין קניה/מכירה של ני”ע  ודמי שמירה הנגבים בניהול תיק השקעות אישי.
    שימו לב ,לעיתים רכיב דמי הניהול מקבל את מירב החשיבות במערכת השיקולים לבחירת מנהל התיק, אך חשוב לזכור שרכיב זה בלבד אינו מהווה בהכרח את הרכיב החשוב ביותר בבחירת תיק.
  • רמת סיכון- על הלקוח לבחור את רמת הסיכון הרצויה עבורו בניהול תיק השקעות אישי. לרוב קיימת נטייה לייחס את רמת הסיכון בתיק ההשקעות רק לרכיב המנייתי, אך חשוב להבין מהי רמת הסיכון שמנהל התיק לוקח גם בחלק הסולידי, לפיכך, יש לוודא כי התיק מנוהל בפיזור מרבי במטרה להקטין את מידת הסיכון, תוך שימת דגש על גיוון התיק וחשיפה לחברות ולשווקים המובילים בעולם.
תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור ?