מימוש זכויות ביטוח

כולנו עושים ביטוח ומאחלים לעצמנו שלא נצטרך להשתמש בו, אך מה קורה חלילה אם אנו נדרשים להפעיל את הביטוח שרכשנו? כיצד עושם זאת? למי פונים כדי להפעיל ביטוח? האם כדאי באמצעות סוכן או ישירות מול החברה? אילו טפסים צריך למלא  כדי לתבוע ביטוח?

למי פונים אם צריך לתבוע את הביטוח?

מקרה ביטוח יכול להיות מפגיעה ברכוש עד חלילה מצב בריאותי המצריך הפעלת הביטוח , אם כדי לקבל פיצוי או לקבלת טיפול במוגדר בתנאי הפוליסה , אנו ממליצים לכל מבוטח לפעול מול סוכן ביטוח מקצועי אשר יודע לדאוג לזכויות מבוטחיו מול חברת הביטוח, פעילות ישירה מול חברת ביטוח מלווה בניגוד אינטרסים מובנה בה הגורם שאמור לשלם הוא גם זה שאמור לטפל בתביעה ומשכך אנו ממליצים גורם מקצועי חיצוני לחברת הביטוח.

מה התהליך כדי לתבוע  חברת ביטוח ?

תהליך התביעה תלוי בסוג התביעה, לכל סוג תביעה קיימים מסמכים רלוונטיים בחברת הביטוח , כמובן שיש לצרף מסמכים המעידים על הנזק שנגרם או השירות הנדרש, לחברת הביטוח יש זמנים קבועים בחוק לטיפול בתביעה , אך במקרים בהם קיימת דחיפות הטיפול נעשה באופן מהיר יותר.

כיצד אני מברר היכן אני מבוטח?

אם אדם אינו יודע באיזו חברה הוא מבוטח בביטוח ספציפי, הדרך הפשוטה ביותר היא להכנס לאתר “הר הביטוח” של משרד האוצר, לאחר מילוי פרטים אישיים ניתן לראות באילו חברות ביטוח קיים ביטוח , כמוכ ניתן לראות את סוג הביטוח בכל חברה, מעבר לכך יש לפנות ישירות לחברת הביטוח או הגורם המקצועי המלווה.

הא כדאי לתבוע ישירות מול החברה או באמצעות סוכן הביטוח?

סוכן הביטוח הינו איש מקצוע אשר מתוקף תפקידו מכיר את תנאי הפוליסות , ויודע בדיוק אילו סעיפים יש לתבוע, במקרים מסוימים אף יכול לגלות פוליסות נוספות בחברות אחרות אותן ניתן לתבוע על מקרים דומים, ההתנהלות של חברת ביטוח בכל הקשור למימוש זכויות מול סוכן ביטוח שונה מהתנהלותה מול לקוח ולרוב סוכן ביטוח מקצועי יוכל למקסם את הפיצוי המגיע מחברת הביטוח במקרה ונדרש להפעיל את פוליסת הביטוח.

אנו מזמינים אותך להשאיר פרטיך ולהצטרף ללקוחותינו אשר להם אנו מעניקים טיפול אישי ומקצועי בבניית תיק הביטוח וחלילה אם נדרשים להפעיל את הביטוח אותו רכשו.

תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור ?