הוזלת ביטוח חיים

הוזלת ביטוח חיים – המדריך המלא להוזלת ביטוח החיים שלך.

מה זה ביטוח חיים? האם העלות של ביטוח חיים שונה בין חברה לחברה? מה משפיע על עלות ביטוח חיים?

איך אפשר להוזיל ביטוח חיים? איפה בודקים מחירים של ביטוח חיים? האם צריך גם ביטוח חיים וגם ביטוח משכנתא? עד איזה גיל ביטוח חיים?  איפה הכי כדאי לעשות ביטוח חיים? האם ניתן להוזיל ביטוח חיים קיים?

ביטוח חיים הינו מוצר בסיסי וקל להבנה והוא מתחומי הביטוח הראשונים אשר נתנו מענה לחשש הגדול של כל אדם , פיצוי במקרה מוות חלילה מכל סיבה, אך האם העלות שלו זהה בין חברה לחברה וכיצד ניתן להוזיל אותו, על השאלות הללו ננסה לענות במדריך מטה.

כיצד נקבעת עלות ביטוח חיים?

עלות ביטוח חיים נגזרת מלוחות תמותה הקיימים בכל חברת ביטוח , אשר לוקחים בחשבון את גיל המבוטח , מין המבוטח, מצבו הרפואי, עיסוקו של המבוטח וכמובן סכום הפיצוי אשר יתקבל במקרה מוות.

כל חברה מעריכה את הסיכונים אחרת ועל כן יש שונות גבוהה מאוד בעלויות ביטוח החיים בין חברה לחברה.

השוואת מחיר ביטוח חיים.

בשנים האחרונות השיק משרד האוצר פלטפורמה אשר מאפשרת לכל מבוטח להכניס את פרטיו ולקבל את עלות ביטוח החיים בכל אחת מחברות הביטוח, הפלטפורמה נותנת תמונת כללית בלבד כיוון שהיא אינה מציגה את התפתחות הפרמיה לאורך השנים ובמיוחד כי אינה לוקחת בחשבון הנחות אשר ניתן לקבל בכל חברה , כך שהמחיר אשר משתקף בה הוא לא בהכרח המחיר אותו ישלם המבוטח, לצורך השוואה אפקטיבית מומלץ לפנות לאיש מקצוע אשר עובד עם כל החברות בשוק ויציג תמונת השוואה ברורה אשר לוקחת בחשבון את כל הפרמטרים.

כמה משפיע מצב רפואי על מחיר ביטוח חיים?

למצב רפואי יש השפעה מכרעת על העלות של ביטוח חיים ובחלק מהמקרים אף עשויה לקבוע אם חברת הביטוח תקבל את המבוטח , לאחר בקשת ההצטרפות ומילוי שאלון רפואי , חברת הביטוח עושה חיתום רפואי, ומחליטה באילו תנאים תקבל את המבוטח, מבוטח אשר אין לו בעיות רפואיות מהותיות יתקבל בתנאים רגילים ( עפ”י טבלת המחירים ) , לעומתו מבוטח בעל בעיות רפואיות יתקבל עם תוספת מחיר אשר תוחלט ע”י החברה אשר גם היא ניתנת למו”מ.

ביטוח חיים במקום ביטוח חיים למשכנתא.

ביטוח חיים דומה במהותו לביטוח חיים למשכנתא, אך ההבדל העיקרי הוא שבביטוח משכנתא המוטב (מי שיקבל את הכסף) במקרה מוות הוא הבנק ולא המוטב אשר יבחר המבוטח, ניתן להמיר ביטוח חיים רגיל לביטוח משכנתא ע”י שעבוד סכום הפיצוי לטובת הבנק המלווה.

עד איזה גיל פוליסת ביטוח חיים מכסה?

ביטוח חיים משתנה ומתייקר במשך השנים כאשר בדר”כ מתייקר מדי שנה עד תום חיי הפוליסה, ביטוחי חיים בדר”כ מגיעים לסיומם בגיל 75 ולא ניתן להאריכם מעבר, אך כדאי להדגיש כי בשנים הללו העלות החודשית מגיעה לסכומים גבוהים מאוד שעשויים אף להגיע לאלפי ₪ בחודש, וברוב במקרים אין הצדקה כלכלית להחזיקו בגילאים הללו.

כיצד להוזיל את ביטוח החיים?

הוזלת ביטוח חיים ניתן לבצע ע”י בקשת הנחת שימור מהחברה בה קיים למבוטח ביטוח חיים , במקרים הללו ההנחות הן בדר”כ נמוכות אך עדיין עשויות לחסוך מאות ₪ בחודש בפעולה פשוטה אחרת, מנגד במידה והמצב הרפואי מאפשר זאת , מומלץ לבצע מעבר לחברה אחרת כך ליהנות מתעריפים חדשים אשר נמוכים מאוד מהתעריפים אשר היו בעבר, ובנוסף ממסלול הנחות אשר עשוי להגיע לעשרות אחוזים ולמספר רב של שנים.

אנו מלווים מאות לקוחות בהוזלת ביטוחי החיים אשר ברשותם לחלקם אף הוזלנו עלויות באלפי ₪ לשנה!!, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטיך ולבדוק באמצעותנו כיצד ניתן להוזיל את ביטוח החיים שלך באופן מיידי.

תפריט
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?
איך אפשר לעזור ?